KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385024
nr 1338 5024
Ruth Wahlström, blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 23x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:22:24
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr